Wielobarwne Znaczenia Cienia

Niedawno minął rok odkąd blog Znaczenia Cienia ujrzał światło dzienne (tak, tak, lubimy grę słów 🙂 ).

Pamiętacie jeszcze jego główną ideę? Udało Wam się choć odrobinę zajrzeć pod swoją Maskę? Zidentyfikować swoją Personę? Pogadać ze swoim Cieniem? Coś ciekawego powiedział? A może nie był to wcale ponury monolog, tylko porywający, pełen emocji dialog, który trwa do dziś? Jak dużo barw i odcieni dostrzegliście już w palecie jego możliwości? Jak myślicie, ile jeszcze przed Wami?

Aby nie zapomnieć po co nam to wszystko, jaki jest sens wielu zamieszczonych  tu artykułów i, przede wszystkim, opowiadań, w których towarzyszymy Człowiekowi w jego życiowych konfrontacjach z… samym sobą, powstała dodatkowa zakładka „Wielobarwne Znaczenia Cienia”, która tak naprawdę jest pierwszym wpisem, wyjaśniającym znaczenie Cienia według C. G. Junga.

Dziękuję Wam, że jesteście. To wielka przyjemność móc pisać dla tak zacnych Czytelników, którzy potrafią przełamywać stereotypowe myślenie, dzielić się swoimi przemyśleniami i wątpliwościami, a także, nieraz wcale niełatwymi doświadczeniami życiowymi.
Czy jest jakaś tematyka, która interesuje Was szczególnie i chcielibyście zgłębić ją dzięki kolejnym artykułom bądź opowiadaniom? Z kim jeszcze, według Was, powinien spotkać się nasz Człowiek (tak, myślę, że śmiało możemy tak go nazywać 🙂 )? A może macie ochotę na jakieś dodatkowe warsztaty?

Czekam z ciekawością na Wasze propozycje, sugestie i inspiracje. Piszcie w komentarzach lub mailach, a Ci, którzy mają możliwość, mogą przekazać mi je osobiście 🙂

 

A w ramach zmian, jeszcze jedna nowość – w panelu bocznym możecie zapoznać się z najbardziej popularnymi wpisami lub zakładkami.
Owocnego czytania.

fgtrh

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Wielobarwne Znaczenia Cienia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.