Warsztaty wakacyjne

Dobra wiadomość dla głodnych wiedzy i nowych doświadczeń 🙂 W okresie letnim zapraszamy na cykl warsztatów rozwojowych.

 

Radzenie sobie ze stresem (sobota, 29 lipca)

Podczas warsztatów dowiesz się, czym tak właściwie jest stres, czy rzeczywiście jest czymś wyłącznie złym i nienaturalnym, z czego wynika i do czego może doprowadzić. Dzięki powyższej wiedzy będziesz mógł poznać swoje osobiste predyspozycje w zakresie przeżywania i radzenia sobie ze stresem, dowiesz się jakim typem osobowości jesteś i czy w związku z tym wykazujesz większą podatność na choroby.
Ponadto sam doświadczysz w jaki sposób techniki relaksacyjne oddziaływają na ciało i umysł człowieka. Zastosujemy m.in. trening progresywny Jacobsona, trening autogenny Shultza, wizualizacje oraz świadome oddychanie.


Im większą wiedzę będziesz posiadać na temat stresu, tym większy będziesz miał wgląd i kontrolę nad swoim funkcjonowaniem, im częściej będziesz stosować poszczególne techniki relaksacyjne, tym łatwiej i szybciej będziesz umiał samodzielnie radzić sobie ze stresem.

 

Podstawy efektywnej komunikacji (sobota, 19 sierpnia)

Lubisz czytać książki, starasz się używać poprawnej polszczyzny, a mimo to często masz wrażenie, że twoja komunikacja z innymi pozostawia wiele do życzenia?

Podczas szkolenia poznasz podstawy komunikacji werbalnej i niewerbalnej (w tym mowy ciała), dowiesz się, jakie popełniasz błędy, które obniżają efektywność twoich kontaktów, ale też poznasz narzędzia, które mogą ją znacznie poprawić. Ponadto dowiesz się jak komunikować się asertywnie (oraz czy zawsze warto to robić), a także w jaki sposób rozmawiać w sytuacjach trudnych i delikatnych.

Uczestnicy  otrzymają zaświadczenia o odbyciu szkolenia.

 

Ja – kobieta. Warsztat rozwoju osobistego (sobota, 2 września)

Kobieta w obecnych czasach może postrzegać współczesny świat jako miejsce, które daje jej wachlarz wspaniałych możliwości, niedostępnych w dawnych czasach. Może się rozwijać, korzystać z życia, być kim chce. Ze względu jednak na coraz szybciej postępujące zmiany społeczno-kulturowe musi często odnaleźć się w nich sama, ponieważ przekaz jej matki czy babki wydaje się być już  nieaktualny. Warsztat ten jest zaproszeniem dla kobiet poszukujących, aby we wspólnym gronie spotkały się ze swoją indywidualną, ale też kolektywną kobiecością. Aby w bezpiecznym i kameralnym gronie zobaczyły jak realizuje się  w rzeczywistości ich poczucie kobiecości, skupiły się na swoich wartościach i potrzebach oraz wewnętrznych blokadach.

Nic nie daje kobiecie takiego wsparcia, poczucia tożsamości i wglądu jak krąg podobnych do niej, rozumiejących się kobiet.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Ze względu na dbałość o komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona, konieczna jest więc wcześniejsza rezerwacja dokonana poprzez przesłanie droga mailową potwierdzenia wpłaty za warsztat.

Prosimy o dokonanie wpłaty za warsztat na konto Stowarzyszenia Stricte : 57 10204795 0000 9402 01440114 (PKO BP I O/Szczecin, w tytule: warsztaty relaksacyjne) i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres znaczeniacienia@wp.pl.

Uwaga! Opłata jest bezzwrotna, jednak w przypadku niespodziewanej konieczności rezygnacji z opłaconego warsztatu zapewniamy możliwość:
– wykorzystania rezerwacji przez inną osobę, którą zgłosi nieobecny uczestnik

– uczestniczenia w innym z wakacyjnych warsztatów (jeśli będzie wolne miejsce)
W innym przypadku wpłacona kwota przepada.

Promocja: przy zapisie z drugą osobą – 120 zł od osoby

 

Prowadząca: psycholog Elżbieta Brodnicka

Koszt jednego warsztatu: 150 zł

Czas trwania: 4 godziny (10.30-14.30)

Miejsce: Stowarzyszenie Stricte, Al. Wojska Polskiego 54/3, Szczecin

Zapisy i informacje: 501 746 870 lub znaczeniacienia@wp.pl

photo-1434379375692-39fccad79341

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Warsztaty wakacyjne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.