Warsztaty Relaksacyjne

Pozwól sobie po całym tygodniu pracy i pośpiechu na chwilę wytchnienia, dzięki której przegonisz zmęczenie i nabierzesz pozytywnej energii na weekend.

20170317_213530.jpg

30412175_763085293886555_6289681783369760768_o

Zapraszamy na cykliczne warsztaty radzenia sobie ze stresem, na których będziecie mieli okazję poznać i regularnie ćwiczyć różnorodne techniki i metody relaksacyjne (m.in. wizualizacje, trening progresywny Jacobsona, trening autogenny Schultza), a także przybliżyć sobie wiedzę teoretyczną dotyczącą stresu oraz poznać swoje predyspozycje w zakresie przeżywania i radzenia sobie z nim.
Im częściej będziesz stosować poszczególne techniki relaksacyjne, tym łatwiej i szybciej będziesz umiał samodzielnie radzić sobie ze stresem. Im większą wiedzę będziesz posiadać na temat stresu, tym większy będziesz miał wgląd i kontrolę nad swoim funkcjonowaniem.
(Więcej na temat stresu dowiesz się w artykule Stres – przyjaciel czy wróg? oraz Kogo bardziej lubi stres? Zachęcamy również do lektury opowiadań:  Odpoczynek racz nam dać, Panie lub Sypiając z Niedźwiedziem) oraz do korzystania z wizualizacji, które pojawiają się także podczas warsztatów: Czego nie masz, czego pragniesz?, Ciemna strona Księżyca).

Jest to grupa otwarta, a więc w każdej chwili możesz dołączyć. Spotykamy się w wybrane piątki. Zapewniamy napoje, koce oraz materiały naukowe. Ze względu na dbałość o komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona, konieczna jest więc wcześniejsza rezerwacja dokonana poprzez przesłanie droga mailową potwierdzenia wpłaty za warsztat.

20161014_1937312

Prosimy o dokonanie wpłaty za warsztat na numer konta: 49 1020 2892 0000 5002 0104 8628 (w tytule: warsztaty relaksacyjne) i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres znaczeniacienia@wp.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń, zatem warto podjąć decyzję już teraz.

Uwaga! Opłata jest bezzwrotna, jednak w przypadku niespodziewanej konieczności rezygnacji z opłaconego warsztatu zapewniamy możliwość:
przesunięcia wpłaconej kwoty na rzecz następnych w kolejności (nie późniejszych) zajęć
lub
wykorzystania rezerwacji przez inną osobę, którą zgłosi nieobecny uczestnik

Po tym terminie wpłacona kwota przepada.

Prowadzący: psycholog Elżbieta Brodnicka
Czas trwania: 2 godz. (17.30-19.30)
Koszt pojedynczego warsztatu: 50 zł
Miejsce: Stowarzyszenie Stricte, Al. Wojska Polskiego 54/3, Szczecin
Zapisy i informacje: 501746870 lub znaczeniacienia@wp.pl

Przewidywane terminy najbliższych spotkań:
realizacja warsztatów jest obecnie zawieszona

 

Bieżące informacje o terminach  spotkań dostępne na stronach:
Stricte
https://www.facebook.com/znaczeniacienia/

oraz w grupie  Warsztaty Relaksacyjne

Media o warsztatach: Nie wahaj się dbać o siebie

fruits2

4 uwagi do wpisu “Warsztaty Relaksacyjne

  1. Warsztaty niezwykle relaksacyjne, dziękuję że mogłem w nich uczestniczyć po mega zagonionym piątku ;-), znacie mnie z reguły biorę tyle na siebie, że ciężko mi to ogarnąć bo wiem że radę dam ale zawsze w niedoczasie. Tak też było z warsztatami, wpadłem spóźniony, zestresowany i zdyszany. Usiadłem w wygodnym siedzisku i poczułem jakby we mnie dwie osoby, tą zestresowaną, znaną i bywającą u mnie często oraz spokojną i coraz bardziej zrelaksowaną pod wpływem miękkiego głosu Pani Eli – osobę która brała powoli acz stanowczo górę nad zestresowaną. „Walka” była bardzo krótka, przy wsparciu głosem Pani Eli i wykonywaniu jak umiałem technik zrelaksowałem się zupełnie. Znane bardzo stres i napięcie odeszły, pozostała tylko miła, cudowna błogość – radość spokoju … i w tym momencie dobiegł mnie delikatny głos prowadzącej „Darek następne ćwiczenie”. Zasnąłem 2 razy podczas warsztatów :-), bajecznie. Normalnie byłbym zmieszany i zły na siebie ale prowadząca wyjaśniła we wprowadzeniu że to normalne i wręcz dobry efekt ćwiczeń w trakcie warsztatów. Gorąco polecam ja, zrelaksowane zwierze niedoczasu 🙂

    Polubione przez 1 osoba

  2. Warsztaty są rewelacyjne, szczególnie polecam osobom zapracowanym, zabieganym, którym ciężko odciąć się od natłoku myśli oraz stresu związanego z pracą. Po ciężkim tygodniu naprawdę warto skorzystać z technik relaksacji proponowanych na warsztatach żeby pozbyć się wszelkich napięć i w pełni wykorzystać nadchodzący weekend 🙂 Profesjonalny sposób prowadzenia warsztatów sprawia, że efekty widać już na pierwszych zajęciach, a uczestniczenie w kolejnych pozwala na pogłębianie umiejętności relaksacyjnych, które stosować można również samemu. Gorąco polecam 🙂

    Polubione przez 1 osoba

  3. Na warsztaty poszedłem nastawiony bardzo sceptycznie, ale już po pierwszych zajęciach byłem pozytywnie zaskoczony. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mimo bardzo ciężkiego dnia i natłoku zajęć pozwoliły mi się praktycznie całkowicie wyciszyć i zrelaksować. Nie wiem, czy był to efekt samych metod relaksacyjnych przedstawionych na zajęciach, czy dodatkowe połączenie delikatnego głosu Pani Eli. Jest to naprawdę rewelacyjny sposób na oderwanie się od rzeczywistości dnia codziennego. Polecam wszystkim zabieganym osobom i nie tylko 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.